<kodulehele>
SL Õhtulehe Eesti Maanteesõidu Karikasari                                                       LÕPUPROTOKOLL
Viljandi temposõit eraldistardist                                                                  10.07.2004
Distants 25 km (ühe pöördega)
Korraldaja: Viljandi Rattaklubi

	       Koht 							Aeg		    Kaotus   Kiirus
Koht Nr  Vkl   vkl Eesnimi  Perenimi    Klubi                           pöördel  Lõpuaeg    võitjale km/h  Punkte
 1   35  M-21   1  Andre    Aduson      CFC Rattaklubi                  0:16:25  0:34:31,5  00:00,0  43,4    90
 2   24  M-21   2  Indrek   Rannama     Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 0:17:00  0:35:14,5  00:43,0  42,6    70
 3   41  M-21   3  Priit    Prous       Kalev Sokolaadi TEAM            0:16:51  0:35:19,4  00:47,9  42,5    60
 4   32  M-40   1  Urmas    Karlson     Arctic Sport Club               0:17:05  0:35:20,6  00:49,1  42,4    55
 5   42  M-21   4  Peep     Mikli       Arctic Sport Club               0:17:26  0:36:01,6  01:30,1  41,6    50
 6   48  M-18   1  Gert     Jõeäär      CFC Rattakool I                 0:17:13  0:36:03,1  01:31,6  41,6    46
 7   11  M-21   5  Artur    Gornischeff Karksi RK                       0:17:17  0:36:10,5  01:39,0  41,5    42
 8   26  M-21   6  Priit    Tuisk       Hawaii Express                  0:17:20  0:36:14,5  01:43,0  41,4    39
 9   31  M-21   7  Priit    Kasenõmm    Tartu TÜSK                      0:17:30  0:36:23,4  01:51,9  41,2    36
 10   7  M-21   8  Vahur    Valvas      Kalev Sokolaadi TEAM            0:17:23  0:37:00,1  02:28,6  40,5    33
 11  14  M-18   2  Allar    Karu        CFC Rattakool I                 0:17:42  0:37:00,6  02:29,1  40,5    30
 12  15  M-21   9  Riho     Alaru       Tartu TÜSK                      0:17:43  0:37:04,8  02:33,3  40,5    28
 13  39  M-21  10  Juri     Molev       CFC Rattaklubi                  0:17:52  0:37:19,5  02:48,0  40,2    26
 14   9  M-18   3  Kristjan Randma      Tartu TÜSK                      0:17:34  0:37:27,0  02:55,5  40,1    24
 15  23  M-18   4  Andres   Ütt         Tartu TÜSK                      0:18:03  0:37:28,6  02:57,1  40,0    22
 16  47  M-18   5  Karl     Pintsaar    Tartu U-TEAM                    0:18:10  0:37:32,3  03:00,8  40,0    20
 17  33  M-18   6  Igor     Zorin       CFC Rattakool I                 0:18:22  0:37:39,6  03:08,1  39,8    18
 18  45  M-21  11  Ergo     Tisler      Hawaii Express                  0:18:26  0:37:44,1  03:12,6  39,8    16
 19  22  M-21  12  Andrei   Grištšenko  Hawaii Express                  0:18:00  0:37:56,0  03:24,5  39,5    14
 20  19  M-21  13  Aleksei  Gavriljuk   SK Assa Kesoro                  0:18:05  0:38:13,3  03:41,8  39,2    12
 21  16  M-18   7  Jevgeni  Borožna     CFC Rattakool II                0:18:10  0:38:29,2  03:57,7  39,0    11
 22  18  M-18   8  Ainar    Martinson   CFC Rattakool I                 0:18:18  0:38:40,2  04:08,7  38,8    10
 23  27  M-18   9  Rigo     Räim        Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 0:18:27  0:38:40,7  04:09,2  38,8     9
 24   4  M-21  14  Margus   Ruse        Tallinn KJK                     0:18:17  0:38:44,8  04:13,3  38,7     8
 25  36  M-35   1  Tanel    Lepmets     Arctic Sport Club               0:18:36  0:38:58,1  04:26,6  38,5     7
 26  37  M-18  10  Margus   Havik       CFC Rattakool II                0:18:29  0:39:07,9  04:36,4  38,3     6
 27  13  M-16   1  Kardo    Aia         Pärnu Kalevi Spordikool         0:18:52  0:39:09,6  04:38,1  38,3     5
 28  12  M-18  11  Vladimir Lapsin      CFC Rattakool II                0:18:58  0:39:43,4  05:11,9  37,8     4
 29  34  M-21  15  Rainer   Põvvat      Tartu TÜSK                      0:19:07  0:40:16,2  05:44,7  37,2     3
 30  29  M-35   2  Priit    Salumäe     Hawaii Express                  0:18:58  0:40:16,5  05:45,0  37,2     2
 31  49  M-21  16  Kalev    Ints        Tartu                           0:19:23  0:40:33,4  06:01,9  37,0
 32  20  M-18  12  Taavi    Hunt        CFC Rattakool II                0:19:50  0:40:40,0  06:08,5  36,9
 33   3  M-21  17  Jaanus   Johanson    Viljandi Rattaklubi             0:19:10  0:40:42,2  06:10,7  36,9
 34  38  N-30   1  Hedi     Peterson    Tartu SK Velo                   0:19:25  0:40:48,3  06:16,8  36,8
 35  51  M-21  18  Andres   Kulbin      Tartu Velo                      0:19:19  0:40:58,4  06:26,9  36,6
 36   8  M-21  19  Raul     Talumaa     SK Assa Kesoro                  0:19:03  0:41:03,3  06:31,8  36,5
 37  46  M-35   3  Indrek   Kelk        Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 0:19:26  0:41:06,0  06:34,5  36,5
 38  21  N-30   2  Laura    Lepasalu    Tartu TÜSK                      0:19:40  0:41:09,6  06:38,1  36,4
 39   5  M-16   2  Mikk     Vaaks       Viljandi Rattaklubi             0:19:33  0:41:14,2  06:42,7  36,4
 40  10  M-21  20  Taavi    Tell        SK Assa Kesoro                  0:19:30  0:41:15,9  06:44,4  36,4
 41  40  M-16   3  Guido    Leigri      Pärnu Kalevi Spordikool         0:19:50  0:41:17,1  06:45,6  36,3
 42  43  M-16   4  Jaanus   Põder       Pärnu Kalevi Spordikool         0:19:53  0:41:35,5  07:04,0  36,1
 43  28  M-40   2  Ahto     Pärt        Karksi RK                       0:20:00  0:42:05,4  07:33,9  35,6
 44  17  M-16   5  Raido    Soomets     Pärnu Kalevi Spordikool         0:19:58  0:42:21,9  07:50,4  35,4
 45  52  M-21  21  Toomas   Ronk        Viljandi Rattaklubi             0:20:21  0:42:31,7  08:00,2  35,3
 46  50  M-21  22  Jano     Lepik       Tartu Velo                      0:20:39  0:43:45,5  09:14,0  34,3
 47   2  M-35   4  Kalle    Ribelus     Tallinn                         0:20:34  0:44:00,6  09:29,1  34,1
 48   6  M-40   3  Mart     Arakas      Tallinn                         0:21:00  0:45:25,0  10:53,5  33,0
 49   1  M-40   4  Juhan    Änilane     Viljandi Rattaklubi             0:22:10  0:48:05,4  13:33,9  31,2
     44  M-21      Mart     Ojavee      Kalev Sokolaadi TEAM            ei startinud
     25  M-18      Andrei   Semenjuk    CFC Rattakool I                 0:19:22  katkestas
     30  M-21      Margus   Mikk        Arctic Sport Club               katkestas

.........................................................................................................
.........................................................................................................

SL Õhtulehe Eesti Maanteesõidu Karikasari            Kuupäev:    11.07.04
Viljandi meeskonnasõit                               Startide algus 12:00
Distants 50 km (kolme pöördega)
Korraldaja: Viljandi Rattaklubi
					      Aeg                 Kaotus    Kiirus
Koht Klubi                         Stardiaeg  pöördel  Tulemus    võitjale  km/h
1    CFC Rattaklubi                  0:16:00  33:49,4  1:07:57,5  00:00,0   44,1
2    Arctic Sport Club               0:14:00  34:34,7  1:09:26,7  01:29,2   43,2
3    Hawaii Express                  0:06:00  34:34,3  1:09:46,8  01:49,3   43,0
4    Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 0:02:00  34:40,4  1:10:02,7  02:05,2   42,8
5    CFC Rattakool I                 0:08:00  34:58,4  1:10:13,4  02:15,9   42,7
6    CFC Rattakool III               0:04:00  36:37,2  1:13:46,2  05:48,7   40,7
7    SK Assa Kesoro                  0:10:00  37:39,0  1:15:12,9  07:15,4   39,9
8    CFC Rattakool II                0:12:00  37:59,5  1:16:25,4  08:27,9   39,3
9    Viljandi Rattaklubi             0:18:00  37:57,9  1:17:20,2  09:22,7   38,8

.......................................................................................................

     								    Aeg                 Kaotus   Kiirus
Koht nr  klass Eesnimi  Perenimi   Klubi                            pöördel  Lõpuaeg    võitjale km/h
1    38  M-40 Toomas    Kirsipuu   CFC Rattaklubi                   33:49,4  1:07:57,5  00:00,0  44,1
     39  M-21 Juri      Molev      CFC Rattaklubi                   33:49,4  1:07:57,5  00:00,0  44,1
     40  M-21 Andre     Aduson     CFC Rattaklubi                   33:49,4  1:07:57,5  00:00,0  44,1
     36  M-40 Riho      Suun       CFC Rattaklubi                   33:49,4  1:08:19,6  00:22,1  43,9
     37  M-40 Kalev     Vist       CFC Rattaklubi                   33:49,4  1:19:46,2  11:48,7  37,6

2    16  M-21 Peep      Mikli      Arctic Sport Club                34:34,7  1:09:26,7  01:29,2  43,2
     17  M-21 Margus    Mikk       Arctic Sport Club                34:34,7  1:09:26,7  01:29,2  43,2
     18  M-40 Urmas     Karlson    Arctic Sport Club                34:34,7  1:09:26,7  01:29,2  43,2
     19  M-35 Tanel     Lepmets    Arctic Sport Club                34:34,7  1:19:47,2  11:49,7  37,6

3     6  M-21 Ergo      Tisler     Hawaii Express                   34:34,3  1:09:46,8  01:49,3  43,0
      7  M-21 Priit     Tuisk      Hawaii Express                   34:34,3  1:09:46,8  01:49,3  43,0
      9  M-35 Priit     Salumäe    Hawaii Express                   34:34,3  1:09:46,8  01:49,3  43,0
      8  M-21 Andrei    Grištšenko Hawaii Express                   34:34,3  1:09:49,6  01:52,1  43,0

4     1  M-21 Indrek    Rannama    Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking  34:40,4  1:10:02,7  02:05,2  42,8
      2  M-18 Rigo      Räim       Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking  34:40,4  1:10:02,7  02:05,2  42,8
      3  M-21 Ivari     Rannama    Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking  34:40,4  1:10:02,7  02:05,2  42,8
      4  M-21 Riko      Räim       Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking  34:40,4  1:10:55,4  02:57,9  42,3
      5  M-21 Jaanus    Müür       Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking  34:40,4  1:20:17,5  12:20,0  37,4

5    26  M-18 Gert      Jõeäär     CFC Rattakool I                  34:58,4  1:10:13,4  02:15,9  42,7
     27  M-18 Allar     Karu       CFC Rattakool I                  34:58,4  1:10:13,4  02:15,9  42,7
     28  M-18 Igor      Zorin      CFC Rattakool I                  34:58,4  1:10:13,4  02:15,9  42,7
     29  M-18 Ainar     Martinson  CFC Rattakool I                  34:58,4  1:10:22,0  02:24,5  42,6
     30  M-18 Andrei    Semenjuk   CFC Rattakool I                  34:58,4  Katkestas

6    21  M-16 Martin    Puusepp    CFC Rattakool III                36:37,2  1:13:46,2  05:48,7  40,7
     22  M-16 Indrek    Vuin       CFC Rattakool III                36:37,2  1:13:46,2  05:48,7  40,7
     24  M-16 Andres    Luidre     CFC Rattakool III                36:37,2  1:13:46,2  05:48,7  40,7
     25  M-16 Johannes  Jõgi       CFC Rattakool III                36:37,2  1:13:46,2  05:48,7  40,7
     23  M-16 Esko      Õõdik      CFC Rattakool III                36:37,2  1:18:41,3  10:43,8  38,1

7    11  M-21 Taavi     Tell       SK Assa Kesoro                   37:39,0  1:15:12,9  07:15,4  39,9
     12  M-21 Raul      Talumaa    SK Assa Kesoro                   37:39,0  1:15:12,9  07:15,4  39,9
     13  M-21 Aleksei   Gavriljuk  SK Assa Kesoro                   37:39,0  1:15:12,9  07:15,4 39,9

8    31  M-18 Taavi     Hunt       CFC Rattakool II                 37:59,5  1:16:25,4  08:27,9 39,3
     32  M-18 Vladimir  Lapsin     CFC Rattakool II                 37:59,5  1:16:25,4  08:27,9 39,3
     34  M-18 Jevgeni   Borožna    CFC Rattakool II                 37:59,5  1:16:25,4  08:27,9 39,3
     33  M-18 Margus    Havik      CFC Rattakool II                 Ei startinud

9    43  M-18 Aivo      Ilves      Viljandi Rattaklubi              37:57,9  1:17:20,2  09:22,7 38,8
     44  M-21 Jaanus    Johanson   Viljandi Rattaklubi              37:57,9  1:17:20,2  09:22,7 38,8
     45  M-21 Marek     Johanson   Viljandi Rattaklubi              37:57,9  1:17:20,2  09:22,7 38,8
     41  M-35 Loit      Kivistik   Viljandi Rattaklubi              Katkestas
     42  M-21 Toomas    Ronk       Viljandi Rattaklubi              Katkestas

Peakohtunik: Ants Väravas