.
.
  • 19. august 2014
  • RSS

Võru Rattaralli

Võru ümbruse kuppelmaastikul peeti Filter maanteekarikasarja 6. ehk finaaletapp. 98 km pikkuse põhisõidul lõpetas Kristjan Johanson 20. kohaga.

Karikasarja kokkuvõttes lõpetas noormees meesjuunioride klassis 2. ja koondarvestuses 9. kohaga, meeskondlikult sai Viljandi Rattaklubi 7. koha.

Põhisõidul läks kohe algul eest neli venda. Kümmekond kilomeetrit hiljem lisandus veel viis ratturit, kes veidi hiljem said kokku. Üheksase atrõõvi ja peagrupi vahel sõitsid veel kaks ratturit. Meil seekord mehi jooksikute hulka ei pääsenud. 70-liikmeline peagrupp tegi finišit 12. kohale.

Kristjan stardis valges särgis

Kristjan: „Minu valge särgi kaitsmine luhtus, kui ma minekusse kaasa ei saanud. Olin halval positsioonil ja jalg polnud ka nädal tagasi põetud viiruse järel kõige teravam. Tänud Jaanusele ja Gregile, kes grupifinišite korral mind aitasid. Kahel etapil Kuusalus ja Pandiveres sain atrõõvi, mis ka ette jäid. Ega sinna lihtne saada pole. Poodiumile jõudsin kolmel etapil.“ 

Võrus lõpetas Greg Hallop 58., Georg Peeter Paldra 60. ning Reio Toom 97. kohal.

Sarja koondarvestuses sai Greg 24., Georg 48. ja meesjuunioride 10. koha, Reio 148., Jaanus Tasane jäi vigastuse tõttu viimasest kolmest etapist eemale.

 

44 km pikkusel distantsil sai Joosep Sankmann 18. koha ning sarja kokkuvõttes M16 klassis 8. koha.

N16 klassis sai 44 km distantsil 2. koha Kristel Sandra Soonik, kes sarja kokkuvõttes sai 5. koha ning Ilona Tasane sai Võrus 3. koha.

Henri Treimuth sai sarja kokkuvõttes M14 klassis  8. koha.

Vali uudis:Tagasiside Close