.
.
  • 28. august 2011
  • RSS

Võistluste tulemusi

Nädalavahetusel võisteldi Otepää rattamaratonil ja Tabasalu rattarallil.

Elioni rattamaratonisarja eelviimasel etapil Otepääl said esimesena tulemuse kirja lastesõitudel osalejad. M12 poiste sõidus sai 9. koha Joosep Sankmann, M10 sõidus 2. koha Martin Holtsmann, kes reedel oli võidukas Tallinna MV-l kriteeriumis ning N10 konkurentsis lõpetas teisena Ilona Tasane.

Maratondistantsil lõpetas 17. kohaga (U23 konkurentsis 3. koht) äsja Hiinast universiaadilt saabunud ning reisiväsimust kurtnud Mihkel Ronimois. Poolmaratonis alustas väga hästi Kristjan Johanson, kes esimese distantsikolmandiku läbimise järel hoidis kuuendat kohta ning M14 vanuste poiste liidripositsiooni. Kahjuks leidis noormehe rattakumm naela ning hästi alanud sõit tuli katkestada. Parimana lõpetas poolmaratoni Greg Hallop 10. kohal.

Pühapäeval sõideti vihmasajus Filtri maantesarja viimane, 6. etapp Tabasalu Rattaralli. 101 km pikkusel põhisõidul sai Markus Paas 16. koha, Mihkel Ronimois lõpetas 22. ning Josten Vaidem 30. kohaga. Kohe sõidu algul küljetuules said eest 25 ratturit, kelle hulgas ka Markus ja Mihkel. Väga aktiivselt kulgenud sõidus oli rohkem töömehe roll Mihklil, kes aitas sarjas kõrget kohta hoidvat Markust. Otsustavad sündmused toimusid 90. kilomeetril, kui eest said 8 ratturit, kelle hulgas ka Mihkel. Kahjuks ei pidanud üliväsinud Mihkel liidrite tempole vastu ning langes tagasi gruppi ning viimastel kilomeetritel käis grupist üks laksimine teise otsa ja finišiks meile midagi kõrget ei tulnud. Kogu sarja väga stabiilselt sõitnud Markus sai kokkuvõttes siiski tubli 6. koha.

Lühikesel 39 km pikkusel sõidumaal eraldusid teistest 23 ratturit, kes ka lõpuni ette jäid ja finišisse koos tulid. Siin õnnestus grupifiniš kõige paremini Georg Peeter Paldral, kes sprintis ennast 2. kohale, 11. lõpetas Kristjan Johanson, 12. Karl Treimuth ning 18. Kärolin Varblane.

Vali uudis:Tagasiside Close