.
.
  • 16. aprill 2012
  • RSS

Võistlushooaja algus

2012. aasta jalgrattahooaeg sai täistuurid sisse möödunud nädalavahetusel kriteeriumisõiduga Tartus ja Team Rattapood CUP mägirattasarjaga Toilas.

Tartus Vahi tehnopargi teedel valitsesid üsna rasked ilmastikuolud, tugev tuul ja külm ilm. Trass ise oli sile, mitte eriti tehniline.

M12 ja N14 ühises võistluses alustas väga hästi Reelika Varblane, kes konkurentidel neljaringilises võidukihutamises eest ära vunkis ning ülekaaluka võidu võttis. M12 poiste arvestuses sai 4. koha Mait Makejev.

M14 poisid sõitsid 6 ringi ning selles sõidus sai Joosep Sankmann 7. koha.

M16 noormehed läbisid 2 km pikkust ringi 8 korda ning vahefinišid olid igal teisel ringil. Esimesest vahekast saadud 1 punkt andis Kristjan Johansonile lõpuprotokolli 8. koha.

M18, U23 ja eliidi ühises sõidus jäi Josten Vaidem ülinapilt neljandaks, Markus Paas lõpetas peagrupis.

 

Toilas sai juunioridest ülekaaluka võidu Josten, kes pikkadel tõusudel konkurentidel lihtsalt eest sõitis ning sellega endale etapivõidu kindlustas.

M16 noormeeste sõidus eraldus teiste eest kolmik kuhu kuulus ka Kristjan Johanson ning Pärnu ja Tallinna kalevlased. Eelviimasel ringil sai tallinnlane eest ning nii jäi Kristjan koos pärnakaga hõbedat selgitama, kust väljus parema finišikiirendusega võitjana viljandlane ning tagas endale etapil teise koha.

M14 poiste võistluses sai 21. koha Joosep Sankmann.

M12, N14 ühises sõidus tegi väga hea sõidu Reelika Varblane, kes lõpetas võistluse 3. kohaga. Samas sõidus tublit minekut näidanud Martin Holtsmann ning Henri Treimut lõpetasid vastavalt 12. ja 13. kohaga.

M10, N12 sõidus lõpetas 9. kohaga Ilona Tasane.

M8, N10 sõidus sai meie klubi noorim osaleja Stefan Johanson 3. koha.

Järgmisel nädalavahetusel on võistlused Saaremaal.

Vali uudis:Tagasiside Close