.
.
  • 27. september 2017
  • RSS

Viljandi sügiskrossi tulemused

17. septembril peetud Viljandi sügiskrossi päeval oli ilm üle pika aja päikseline. Varasem pikk sadu oli aga võistlusraja üsna pehmeks muutnud. Soudal Eesti CX karikasarja avaetapile oli saabunud üle kahesaja ratturi ja kohale tuldi isegi Venemaalt, Soomest ja Lätist.

Meie noored saavutasid kodurajal ilusaid tulemusi: esikoha tõid M-12 sõidus Henri Valmsen, M-16 hulgas Henri Treimuth ja U-23 klassis Kristjan Johanson ja M-16 konkurentsis oli Toomas Vool kolmas.

Meeste eliitklassi, juunioride ja U-23 klassi ühise stardi järel vedas sõitjate rivi peamiselt viljandlane Kristjan Johanson, kes pidi lõpuks endast mööda laskma elvalase Caspar Austa. Kristjanile jäi tasuks esikoht U-23 klassis, Jaanus Tasane lõpetas sama klassi neljandana.

Alla 12-aastaste poiste sõidus edestas Henri Valmsen pärnakast konkurenti enam kui paarikümne sekundiga. M-16 klassi parim Henri Treimuth sai Pärnu ja oma klubi konkurentide ees võidu napi mõnesekundilise vahega.

Võistluse tulemuste protokoll (pdf)

Fotogalerii Facebookis

Sakala fotogalerii

Soudali krossisarja kuulub seitse võistlust. Järgmine on 1. oktoobril Elvas. Sarja viies etapp saab teoks 28. oktoobril Suure-Jaanis, kuhu kutsume kaasa elama!

Vali uudis:Tagasiside Close