.
.
  • 10. september 2013
  • RSS

Teatekrossi EMV-lt hõbemedal

Aastase vaheaja järel selgitati jälle Pärnumaal Jõulumäe spordikeskuses Eesti meistrid teatekrossis.

Viljandi rattaklubi oli väljas nelja noortevõistkonnaga, kokku startis 30 neljaliikmelist võistkonda, kus iga rattur pidi läbima 3,7 km pikkuse ringi. Võistkonda pidid kuuluma 12–18-aastased ratturid, igast vanuseklassist üks sportlane ning vanema tüdrukuga võis asendada üks klass nooremat poissi.

VRK I võistkond alustas M18 klassi kuuluva Greg Hallopiga, kes tuli esimesest vahetusest kolmandana, kaotades esimestele 6 sekundit.
Teise vahetusse panime noorima M12 poisi Toomas Voolu, kes oma vahetuse 13. ajaga tõi meie meeskonna teatevahetusse 7. kohal.
Kolmandas vahetuses sõitis M14 noormees Joosep Sankmann, kes sõitis välja oma vahetuse 4. aja ja andis ankrumehele teate neljandana kaotusega esimesele 1minut 21 sekundit.
Viimast vahetust sõitis M16 noormees Kristjan Johanson, kes vahetuse parima ja päeva kolmanda ajaga tõstis Viljandi I võistkonna 2. kohale, esikoht jäi 34 sekundi kaugusele.

Võitis Pärnu Kalevi I võistkond ja viljandlastele finišis 1 minut 27 sekundit kaotanud Tallinna Kalevi Jalgrattakooli I võistkond sai III koha. VRK II võistkond lõpetas 16. kohaga ning III ja IV võistkonda viimasesse vahetusse ei lastud ringilise allajäämise tõttu liidritele.

Läks 10 aastat, et senised korduvalt saadud 3. kohad teatekrossil vahetada hõbeda vastu. Loodetavasti saame kulla rutem kätte.

Teatekrossi hõbedameeskond 2013

Hõbedane nelik: Toomas Vool, Greg Hallop, Kristjan Johanson, Joosep Sankmann.

Vali uudis:Tagasiside Close