.
.
  • 15. juuni 2013
  • RSS

Team Rattapood Cup II etapp

15. juunil osalesid meie noored krossisarja II etapil Valga lähistel Jaanikesel. Kuna sealkandis pole ammu võistluseid peetud, võtsime plaani sõita Mulgi rattarali soojenduseks hoopis maastikukrossi. Teada oli, et sealkandis on raske, huvitav ja tehniline rada ning ilm soosis ka igati rattureid.

Päeva alustasid M eliit ja M18 ühises sõidus. Greg Hallop suutis esimesel ringil ainsa juuniorina liidritega kaasa minna ja sai oma konkurentidega soliidse vahe sisse. Edasine võidusõit oli talle juba vormistamise küsimus ning etapivõit tuli Gregile kindla eduga järgmiste juunioride ees.

M16 võistluses eraldusid nagu ikka selle aasta baigisõitudel teistest Johanson ning Tarassov (KJK), kuid Kristjanit hakkasid 3. ringil kimbutama ratta tehnilised probleemid ning jälle (juba kolmas kord sel hooajal) jäi oodatud duell nägemata ning viljandlasel tuli leppida teise kohaga.

M14 poisid sõitsid juba veidi lihtsustatud rajal ning igati korraliku võistluse tegi Joosep Sankmann saavutades sõidus 6. koha.

M10/N12 sõidus saavutas etapivõidu Ilona Tasane, kes võitis sõidu konkurentide ees korraliku vahega.

M8/N10 võistlusest tuli kaksikvõit, kus vanema õe edu kordas Elina Tasane, saades selles sõidus 1. koha. Teiseks tuli Henri Valmsen.

Vali uudis:Tagasiside Close