.
.
  • 13. mai 2013
  • RSS

Team Rattapood Cup I võistlus

Team Rattapood Cup mägisrattasarja I võistlusel Rakveres võistles palju meie rattureid, etapivõidu tõid Greg Hallop ja Elina Tasane.

M18 sõidus rebis kohe esimesel ringil ennast konkurentidest lahti Greg Hallop, kes kogu võistluse sõitis uhkes üksinduses ning sai peale 1h ja 15’ kestnud pingutust võidurõõmu maitsta.

Teise võidu tõi meile Elina Tasane, kes sarnaselt Gregile sai konkurentidel eest M8/N10 ühises võistluses ning võttis Rakveres kindla etapivõidu. Samas sõidus tuli tulise finišiga 3. kohale meie noorema astme treeningugrupi noorim, 2005. a sündinud Henri Valmsen.

M16 sõidus eraldusid esimesel ringil teistest kaks ratturit ja tundus, et ka siit tuleb etapivõit, kui viimasel ringil sai konkurendiga vahe sisse Kristjan Johanson, kuid tehnilise viperuse tõttu (kett tuli maha) sai Tarassov talle järele ja tulises finišiheitluses pidi meie rattur tunnistama Tallinna Kalevlase ülinappi paremust ning leppima II kohaga.

M10/N12 sõidus tegi väga targa sõidu Ilona Tasane, kes esimestel ringidel hoidis ennast veidi tagasi ja viimastel ringidel suutis väsinud konkurentidest mööduda ning etapilt II koha võtta.

M12/N14 sõidus sai Erki Laanemäe 7. ning M14 poistest sai Joosep Sankmann 10. koha.

M-eliit sõidus kaasa löönud Josten Vaidem püsis küll kaua pronksikonkurentsis, kuid pidi siiski pooleteisetunnise sõidu järel 4. kohaga leppima.

Vali uudis:Tagasiside Close