.
.
  • 31. mai 2011

Tartu Rattaralli

29. mail sõidetud Tartu Rattarallil saavutas Markus Paas 10. koha ning Kristjan Johanson lühemal sõidumaal 7. koha.

136 km põhidistantsi lõpetas 1811 jalgratturit. Suhteliselt rahulikult alanud võidusõidu otsustavad sündmused toimusid peale 40. kilomeetrit, kui peagrupist eraldus seitse ratturit ning veidi hiljem järgnesid veel 10 ning nii moodustus 17-liikmeline jooksikute grupp, kuhu kuulus ka Markus Paas. Üksmeelselt tehti tööd ning vahe peagrupiga kasvatati kolmele minutile. 12 km enne lõppu sai üksmeel läbi ja hakati literdama ning paari km pärast saidki kolm ratturit teistel eest ja ülejäänud võistlesid 4. kohale. Markusel lõpus enam korralikku jalga polnud ning ta ületas joone kümnendana, mis igati tubli tulemus.

Lühemal 65 km sõidumaal said poolel maal eest 12 ratturit, teiste seas ka Kristjan Johanson. Nemad jäidki lõpuni ette ning selgitasid omavahel võitja. Kristjanile finišis 7. koht ning M14 arvestuses 3. noormees. 65 km distantsi lõpetas 1957 ratturit.