.
.
  • 19. mai 2013

Tallinna rattamaraton

Samsungi maratonisarja II etapil Kõrvemaa metsades oli võistluspäeval kuum ilm. 59 km pikkusel maratondistantsil sõitsid tublilt Josten Vaidem ja Greg Hallop, kes said vastavalt 29. ja 32. koha.

Gregile andis üldjärjestuse 32. koht M18 klassi etapivõidu. Noormehed sõitsid enamasti 10-liikmelises grupis, kus jaotati kohad alates 23. ning sellest grupist tuli ka U23 klassi III koht. Jostenil kahjuks finišis enam teravust ei olnud ja nii tuli leppida 4. kohaga.

29 km pikkusel poolmaratonil sõitsid kohe alguses teistelt eest Kristjan Johanson ning Kirill Tarassov. Kahjuks tuli meie sõitjal baigi sõidus jälle kogeda ebaõnne, kui 5 km enne finišit hakkas sõidukinga klots logisema, mis tal püsti spurtimise võimatuks tegi ning seega vastasest literdamise teel vabaneda ei olnud võimalik ning tuli istudes finišeerides leppida teise kohaga.

Lastesõitudes sai N10 klassis etapivõidu Elina Tasane ning N12 tüdrukute sõidus sai Ilona Tasane 5. koha.