.
.
  • 16. juuli 2013
  • RSS

Krossisarja võistlus Kolgakülas

Lahemaa rahvuspargis toimus Rattapood Cup III etapp. Kolgaküla imekaunis männimetsas oli lausa lust kihutada ning raja kõrval metsa all sai ennast mustikatega kosutada.

Meeste sõidus sai Josten Vaidem III koha. Josten läks küll esimesel ringil kaasa Cofidise profi Gert Jõeääre tempoga, kuid sai peagi aru, et see on talle liiast ja jätkas omas tempos ning lõpetas pooleteisetunnise võidusõidu 3. kohaga.

M18 noormeeste konkurentsis sai Greg Hallop 2. koha.Greg alustas veidi uimaselt, kuid sõidu edenedes läks käima ja tõusis 2. kohale. Liider oli selleks ajaks juba liiga kaugel.

M16 sõidus puudus haigestumise tõttu Kristjan Johanson ning nüüd pidi meie au selles klassis kaitsma Reio Toom. Reio alustaski väga hästi ja püsis pool sõidust medalikonkurentsis, kuid siis pudenes liidrite hulgast ja jäi kindlalt 4. positsioonile sõitma ning selle kohaga ka lõpetas.

M14 võistluses sai Joosep Sankmann 8. koha, kes arvas: sõit oleks võinud paar ringi pikem olla, siis oleks veel konkurente „alla kugistanud“.

M12 poiste sõidus sai Erki Laanemäe 7. koha.

M10/N12 võistluses tegi tubli sõidu Ilona Tasane saavutades võistluses 2. koha.

M8/N10 sõidus said kaksikvõidu Elina Tasane ja Henri Valmsen.

Vali uudis:Tagasiside Close