.
.
  • 06. oktoober 2013
  • RSS

Rattamatkade kokkuvõte

6. oktoobril lõppes Kivi talu maadel asuva Rahetsema männi juures rattaklubi eestvedamisel läbi kevad- ja sügishooaja väldanud puhkepäeva rattamatkade sari.

Mullu alguse saanud temaatilised matkad said endale järje ka sel aastal. Aprilli lõpus alustasime kevadiste Viljandimaa suurmeeste sünni- ja kodukohtadega, sügisel olid ratturid oodatud iidsete kivide ja allikate ilu imetlema.
 
Käesoleva aasta rattamatkad kandsid läbi hooaja projekti Meie Liigume ideed, mis toetab tervisespordiga seotud ettevõtmisi Lõuna-Eestis. Kevadest sügiseni rõõmustasime 679 matkajat kokku 3500 korral, kes läbisid suve jooksul üheskoos umbes 110 000 kilomeetrit.
 
Hooaja viimasel matkal jäi enamus matkajaid kontrollpunkti pikemalt peatuma, et sügiseselt sombusel päeval olla tunnistajaks loosiauhindade jagamisel. Fortuuna Margus Karu abil leidsid kõigepealt omaniku auhinnad, mis loositi välja kõigi 679 osaleja vahel:
Puff – Meret Anson ja Ene Anton
Pudelikorv – Lauri Saluveer
Esituli – Helmi Ulk
Tagatuli – Robin Koovit
Spidomeeter – Virgo Karu
Alussärk – Merike Makku
Prillid – Kristi Saarmets
 
Eriti tublisid, ehk kõigil 16 etapil osalenuid oli kokku 23. Loosiõnn naeratas neist kahele:
Viljandi Rattaklubi rattapüksid – Viivika Rätsep
Viljandi Rattaklubi rattasärk – Laur Lehola
 
Peaauhinnaks olnud jalgratas läks jagamisele vähemalt 13 matka läbinute vahel ja neid oli kokku 97. Matkasarja peaauhinna jalgratta võitis Viktor Demidov.
 
Auhinnad, mis jäid õigel päeval omanikuta, ootavad teid alates teisipäevast kuni aasta lõpuni kaupluses VeloMoto, Vaksali 8a, Viljandi.
 
Viljandi Rattaklubi jätkab rattamatkadega ka tuleval aastal. Kindlasti on meil välja pakkuda uusi sihtkohti ja mõtleme veel mõnedele uuendustele-muudatustele. Teretulnud on kõik ideed, ettepanekud ja kaebused, mille palume saata aadressil juhatus(ä)rattaklubi.ee.
 
Veiko Šmidt
Viljandi Rattaklubi
+372 510 7516
veiko(ä)rattaklubi.ee

Vali uudis:Tagasiside Close