.
.
  • 19. november 2014
  • RSS

Rattakooli hooaja lõpetamine

Klubi rattakooli 2014. aasta hooajale ja ühtlasi 10. juubeliaastale tõmmati joon alla 16. novembril Sakala keskuses pidulikul koosviibimisel.

Kohale oli tulnud üle 50 inimese, kelle hulgas olid nii noorrattureid kui ka lapsevanemad. Praegu treenib meil 7–20 aasta vanuseid noori jalgrattureid kokku veidi üle 30.

Koosviibimise juhatas sisse klubi presidendi Veiko Šmidti kõne. Ühtlasi tutvustas Veiko klubi järgmise aasta tegemisi. Seejärel andis vanemtreener Marek Johanson ülevaate klubi ja rattakooli sünniloost, tegi tagasivaate kümnele tegutsemisaastale ning andis ülevaate lõppenud hooajast. Võistlushooaeg 2014 osutus noortele väga edukaks, Eesti meistrivõistlustelt võideti 25 medalit, millest 4 olid kuldsed. Samuti tehti väga häid sõite rahvusvahelises konkurentsis nii meil kui mujal. Edasi autasustati parimaid ning lõpuks puhuti kohvilauas mõnusalt juttu ja söödi sünnipäevatorti, mille oli pidulistele valmistanud lapsevanem Karin Mikk.

Parim tütarlaps hooajal 2014 oli Kristel Sandra Soonik. Karika tõi talle 6 EMV medalit (kaks kulda) lisaks Balti meistritiitel BMX krossis, kuulumine Eesti BMX koondisesse ning hea esinemine sügiskrossidel.

Parim noormees hooajal 2014 oli Kristjan Johanson. Karika tõi talle 5 EMV medalit (üks kuld), kõrgetasemelise Dobele rahvusvahelise velotuuri 14. koht ning Filter maanteekarikasarja 2. koht. Lisaks hulgaliselt võite maastikurattamaratonidelt ja krossidelt, kuulumine Eesti juunioride maanteekoondisesse.

Rattakooli vilistlane 2014 on Greg Hallop. Ta alustas treeninguid meie rattakoolis 10-aastaselt, jõudis juunioride maanteekoondise kandidaadiks ja on nüüd U23 maanteekoondise kandidaat. Ta on võitnud mitmeid EMV medaleid, olnud edukas mitmes maastikuratta sarjas ning teinud häid esitusi muudel sõitudel. Greg õpib praegu Audentese spordikooli Otepää filiaalis jalgratturite osakonnas 12. klassis ning loodab järgmisel hooajal Prantsusmaal kanda kinnitada.

Rattakooli endised ja praegused õpilased tänavad klubi kõiki endiseid ja praeguseid liikmeid, samuti kõiki klubi ja rattakooli sponsoreid ja toetajaid!

2014 hooaja VRK parimad Kristjan Johanson ja Kristel Sandra Soonik

2014. aasta hooaja parimad Kristjan ja Kristel Sandra.

Rohkem pilte vaata siit!

Vali uudis:Tagasiside Close