.
.
  • 25. november 2011
  • RSS

Mihkel Ronimois Prantsuse amatöörtiimis UC Aubenas

Valitsev Eesti meister U23 grupisõidus sõlmis 2012. aastaks kokkuleppe Lõuna-Prantsusmaal asuva jalgratturite amatöörklubiga UC Aubenas.

Mihkli sõnul on tegu 2. divisjoni amatöörklubiga. Meeskonna hingekirjas on 18 ratturit, kellest enamus on prantslased. Klubi asub paaritunnise autosõidu kaugusel Vahemerest ning piirkond peaks noormehe sõnul talle sobima.

Prantsusmaale kavatseb Mihkel lennata jaanuaris, et jõuaks veebruari keskel algavaks hooajaks erialaseid kilomeetreid koguda.

Samas klubis sõitsid lõppenud hooajal Pärnu Kalevi jalgrattakooli kasvandik Karlo Aia, kes on selle aasta Eesti meister U23 temposõidus ning CFC rattakooli kasvandik Esko Öpik.

Viljandi Rattaklubi rattakoolist sirgunud Mihkel Ronimois tõmbas lõppenud hooajal Eesti koondise vormi selga kolmel korral: Jurmala GP-l Lätis, Euroopa MV-l grupisõidus Itaalias Offidas ning suveuniversiaadil Hiinas. Edukaimaks kujunes maaülikooli tudengile just Shenzenis peetud üliõpilaste suveuniversiaad, kus Mihkel saavutas 15. koha jalgratturite 154 km pikkusel grupisõidul. Eesti MV-l teenis mees 3 medalit: talikrossi hõbeda, kriteeriumisõidu pronksi ning grupisõidu kulla.

Järgmisest hooajast eliidi vanuseklassi jõudnud Mihkel on varasemalt pedaalinud ka Prantsuse amatöörmeeskonnas Team Europ ning Läti tiimis Alpha Baltic.

Uue klubi koduleht: www.ucaubenas.com

Vali uudis:Tagasiside Close