.
  • 11. juuli 2011

Maastikusõidud

Kuumal laupäeval oldi joonel kolmes eri paigas üle Eesti.

Kõige kõrgetasemelisem võistlus toimus Tallinnas Nõmmel, kus peeti UCI kategooriavõistlus Tallinna Sadama GP olümpiakrossis. Sõideti 7 x 4,8 km pikkust väga ekstreemset ringi. Meie edukaim oli Markus Paas, kes lõpetas raske katsumuse 15. kohaga (U23 vanuseklassis 6. koht).

Põltsamaal peeti EJL 2. kategooria maastikusõit Team Rattapood Cup III osavõistlus. Seal jõudsid meie võistkonnast poodiumile mitmed: M16 sõidus 2. koht Greg Hallop, M14 sõidus 3. koht Kristjan Johanson, naiste arvestuses kaasa löönud Kärolin Varblane 3. koht, N10 kindlalt võitnud Ilona Tasane ning M10 2. koht Martin Holtsmann.

Rakvere maaspordimängudel sai Mihkel Ronimois maastikurattakrossis 2. koha.

Pühapäeval Tallinna Rattamaratonil sai Josten Vaidem üldjärjestuses 42. koha (juunioride 2. koht). Poolmaratonis startis meilt ainukesena Greg Hallop, kes lõpetas sõidu tubli 4. kohaga.