.
.
  • 25. aprill 2015
  • RSS

Krossisarja algus Vokas

19. aprillil võistles meie noorem generatsioon maastikukrossisarja Rattapood Cup I etapil, mis sai teoks Ida-Virumaal Vokas. Rada oli kiire, kuid noorte viljandlaste sõnul ka suhteliselt raskete tõusudega.

Selles sarjas stardivad poisid ühe vanuseklassi võrra vanemate tüdrukutega koos ja on ühises konkurentsis. Meilt olid joonel peamiselt kuni 12-aastased ja valikuliselt ka kuni 14-aastased.

M14/N16 noorte distantsiks oli 3 x 3,3 km, mille Toomas Vool lõpetas pärast ebaõnnestunud starti 5. kohaga.

M12/N14 sõidus läbiti 2 x 3,3 km ning selles sõidus lõpetas Kristel Sandra Soonik 4. kohaga. Poodiumikoht läks kaotsi seoses uperpalliga teisel ringil. Poiste parimana lõpetas selles sõidus Tauri Toom 9. kohal.

M10/N12 sõidus tuli meil sellel päeval ainsad medalid, kui 3,3 km sõidu järel sai 2. koha Henri Valmsen ja tema järel 3. koha Elina Tasane.

M6/N6/N8 sõidus sai meie klubi noorim osaleja, kuueaastane Karmen Valmsen tubli 7. koha.

Vali uudis:Tagasiside Close