.
.
  • 17. august 2015
  • RSS

Kristjan Prantsusmaal

Eesti juunioride grupisõidu meister Kristjan Johanson lõpetas Grand Prix Midi Prim à Draguignan kriteeriumil (1., 2., 3., J. kat) juunioridest 2. kohaga.

Kohe alguses eraldus 85 kilomeetri pikkusel sõidul grupist väike jooksikute seltskond, kes jäid lõpuni ette. Nende hulka kuulus ka meie klubi kasvandik Kristjan Johanson, kes sta¸eerib UC Aubenase klubi juures. Sõidu võitis Athane Thibault (CR4C Roanne). Johanson sai 10. ja juunioride konkurentsis 2. koha Nathan Pernot (MS Mandelieu) järel.

Kristjan: „Sõit oli 1,7 km ringide peal, mille sisse jäi neli kurvi ja üks lauge tõus, mida tuli läbida 50 korda. Esimesel ringil panin kohe atrõõvi, mis ette jäigi. Mind jebiti seal ikka korralikult, aga sõit oli kõva ja intensiivne. Keskmine SLS tuli 180 l/m. Finiši jungade võidule sain Prantsuse sprindiloomalt pähe. Tunne oli endal siiski üllatavalt ok.“

Vali uudis:Tagasiside Close