.
.
  • 30. november 2016
  • RSS

Koondislaste laagrid

Kristjan Johanson ja Greg Hallop alustasid meeste U23 jalgratturite maanteekoondise koosseisus põhiettevalmistuse esimest tsüklit 2017 hooajaks valmistumisel. Rene Mandri ja Jaan Kirsipuu juhendamisel treenitakse kolm nädalat Kataloonias Salou kuurortlinnas. Seejärel tullakse pühadeks koju ja tehakse teste Tallinna Ülikooli teadurite juures.

Salou laagri avapäev

Salou laagri avapäeval

Uue aasta teisel päeval lennatakse uuesti Hispaaniasse ja treenitakse Loret de Maris jälle kolm nädalat spetsiifilisemalt ja intensiivsemalt. Veebruari algul sõidavad mehed oma Prantsuse klubide juurde ning põhikoosseis, kuhu kuulub ka Kristajan Johanson, võetakse nädalaks kokku veel märtsi algul, et lihvida meeskonnasõitu enne MK etappe.

Jaanuaris liituvad laagriga Jaanus Tasane ja Josten Vaidem. Josten alustas detsembri mahulaagrit Gironas ning Jaanus mõõdab kilomeetreid kodus. Pärast jaanuari laagrit tuleb ta poolteiseks kuuks koju, et alustada märtsis koondise traditsioonilist Belgia laager-turneed. Jaanus on praegu ainsana eespool nimetatud Viljandi rattaklubi kasvandikest veel ilma välisklubita, kuid õnneks pakub koondis talle sportliku arengu võimalust.

Vali uudis:Tagasiside Close