.
.
  • 19. november 2015
  • RSS

Koondise uudiseid

Eesti kuni 23-aastaste jalgratturite koondise esimene treeninglaager toimus 13.–15. novembril Otepääl. Meilt olid kutsutute seas Josten Vaidem 21 a, Greg Hallop 20 a, Jaanus Tasane 19 a ning Kristjan Johanson 18 a.

Laagri peamiseks eesmärgiks oli üksteise tundmaõppimine ja uue aasta plaanide tegemine. Tutvuti võistluskalendriga ja jagati möödunud hooaja muljeid. Hiljuti ametlikult U23 koondise treeneriks kinnitatud Rene Mandri ja uueks Eesti koondise peatreeneriks määratud Jaan Kirsipuu jagasid näpunäiteid sõitjatele ja kuulasid, mida sportlastel endil öelda, usutledes mehi ükshaaval.

Laagri sportlikeks tegevusteks olid näidistreening jõusaalis, meeskondlik orienteerumismatk, mis kestis kolm tundi (selle ajaga läbiti ca 25 km) ning korvpalliturniir.

Josten ja Greg lendavad 30. novembril laagrisse Hispaaniasse Lloret de Mari , et seal kolm nädalat soojemas kliimas kilomeetreid koguda. Kristjan aga lendab detsembri algul Gran Canariale, et seal ligi viis nädalat suvistes tingimustes harjutada. Jaanus jääb esialgu kodumaale harjutama. 

Jaanuari teise poole laagris Lloret de Maris osaleb ilmselt Josten ja võib-olla ka Jaanus, sest Greg läheb juba klubi juurde ja Kristjan naaseb just oma pikast laagrist.

Võistlushooaega alustab U23 koondis märtsi teises pooles Belgias, kuhu on kutsutud kõik meie neli meest. Seal ootab sportlasi kõigepealt 10-päevane laager ja edasi võistlused, mille hulka kuuluvad ka rahvuste karika etapid.

Lõpetuseks võib lisada, et Joosep Sankmanni kutsus Jaan Kirsipuu juunioride koondise kevadlagrisse Hispaaniasse, mis toimub märtsis-aprillis Olivas. Lisaks on kuni 16-aastaste noortekoondise kandidaadid meilt Erki Laanemäe, Toomas Vool, Henri Treimuth ning Kristel Sandra Soonik.

VRK U23 koondislased

VRK U23 koondislased

Vali uudis:Tagasiside Close