.
  • 13. juuni 2011

Kalevipoja ning Karksi maraton

Klubi järelkasv sõitis nädalavahetusel kaks poolmaratoni: Elioni III etapp Kalevipoja rattamaraton ning Karksi Rattamaraton.

Vooremaa raskel rajal suutis "tapvas" palavuses oma hooaja esimese võidu võtta Kristjan Johanson, kellele raske rada ja palavus on konti mööda. AXA poolmaratonil 27 km pikkusel distantsil sai Kristjan konkurentidel eest Voore rasketel tõusudel ning lõpetas poolmaratoni 8. (M14 1.). Lastesõitudes sai M10 poiste konkurentsis esikoha Martin Holtsmann ning sama vanade tüdrukute arvestuses lõpetas teisena Ilona Tasane.

Karksi Rattamaratoni 33 km pikkusel poolmaratonil sai Greg Hallop 2. koha (M16 1.) ning Kristjan Johanson kolmanda koha (M14 1.). Kogu sõidu koos kembelnud meeskonnakaaslased tulid lõpusirgele koos, kus teravama jalaga oli vanemas vanuseklassis sõitev Greg. Ilm oli sama karm, kuid rada lihtsam kui Kalevipojal.
M16 arvestuses sai 2. koha Georg Peeter Paldra ning M14 arvestuses lõpetas 2. kohaga Reio Toom ning N14 konkurentsis saavutas 3. koha Reelika Varblane.
Lastesõitudes võttis M12 võistluses võidu Joosep Sankmann ning M10 sõidu võitis Martin Holtsmann, kolmandana lõpetas Henri Treimuth.
M8 võidukihutamisel sai kolmanda koha Stefan Johanson.

Samal ajal meie Saaremaa velotuuri meeskond valmistus tuuriks ja puhkas. Nüüd tuleb noortel puhkenädal ning mehi ootab ees Saaremaa velotuur ning EMV maanteesõidus.