.
.
  • 11. märts 2014

Josteni 2. koht Course Erneel

9. märtsil Prantsusmaal sõidetud amatööride ühepäevasõidu Course Ernee (2,3,J) lõpetas Josten Vaidem 2. kohaga.

92 km pikkune võistlus sõideti 9,2 km pikkusel ringil. Rada lainetas üles-alla ja finiš oli tõusu otsas.
Teise ringi lõpus sai eest ligi 20 meest, kelle hulgas ka Josten. See minek jäigi lõpuni ette, kuna jooksikute hulgas oli Josteni tiimi EC Mayenne mehi kõige enam, jäi töötegemine atrõõvis peamiselt nende teha.

Josten: 3 km enne lõppu sain koos kahe konkurendiga minema, üksmeelt jagus viimase kildi märgini, siis hakkas kavaldamine. Panin ise litri, sest punt tuli tagant. Sojasuni vend istus sappa, aga vedama ei läinud ja lõpuga pani mulle pähe. Algul olin veidi pettunud, aga tegelikult võib siiski väga rahul olla, kuna olin palju tööd teinud ning autode kauguse tõttu pidin oma jooki kokku hoidma ja seda ka meeskonnakaaslase Lippega jagama (kes oma pudelid oli kaotanud).