.
.
  • 17. aprill 2014
  • RSS

Josten Vaidem U23 maanteekoondises

Hooaja alguses Prantsusmaal head minekut näidanud Josten Vaidem sai kutse Eesti U23 maanteekoondisse, mis osaleb 19. aprillil Hollandis UCI U23 sarja kuuluval ZLM tuuri ühepäevasõidul. Hollandile tavapärane on sile võistlusrada ja tugev tuul, sest rada kulgeb mere ääres ja saartel ning neid ühendavatel tammidel.

Josten: „Ideaalis oleks tahtnud sõita mulle sobivamaid tour de Flandersit või Picardiat, kus tõusud värgid sees, aga tekkisid logistilised probleemid ja hea, et ZLM tuurigi sõita saan. Tunne on hea, kuigi poodiumile pole vahepeal asja olnud. Siiski olen võistlustel vajalikud pingutused kätte saanud ning olen rahul, et teenisin U23 koondise koha tänu seda tiimi kordineeriva treener Riho Räime usaldusele.“

ZLM touril startiv meeskond koosneb eranditult erinevates Prantsusmaa tiimides sõitvatest eestlastest: Endrik Puntso, Mihkel Räim, Timmo Jeret, Oskar Nisu, Kevin Lippe ja Josten Vaidem.

Meie rattakooli 10. juubelihooajal võib öelda, et Viljandi rattaklubi kasvandikud on endiselt hinnatud sõitjad ka koondise tasandil.

Vali uudis:Tagasiside Close