.
.
  • 31. juuli 2013
  • RSS

Josten Vaidem Prantsusmaal

Josten sõlmis lepingu Prantsuse amatöörtiimiga EC Mayenne ning sõitis 25. juulil Prantsusmaale. Viljandi rattakooli kasvandik sõidab sealses klubis hooaja lõpuni.

Samas amatöörmeeskonna sõitsid mõned aastad tagasi samuti meie klubi kasvandikud Markus Paas ja Martti Välk. Praegu sõidab samas klubis ka Pärnu Kalevist pärit Karlo Aia. Aastatega on sealt klubist palju eesti poisse läbi käinud.

Josten: hooaja keskel on endale väga keeruline sobivat klubi leida; esialgsed plaanid olid Prantsusmaale siirduda juba juuli algul, aga asjad venisid. Lõpetasin juunis Viljandi Gümnaasiumi ning andsin ka ülikooli paberid sisse, aga soov on ennast nüüd tõsisemalt jalgrattaspordile pühendada, et läbimurret mõnda tugevamasse amatöörmeeskonda üritada.

Esimene sõit uue klubi eest lõppes katkestamisega 20 km enne lõppu ratta tehniliste probleemide tõttu.

Esimest aastat U23 klassis sõitva Josteni tulemused EMV-l 2013: talikross 4., olümpiakross 2., kriteeriumisõit 5., grupisõit 10., temposõit 10.

Josten Vaidem sõitmas klubis EC Mayenne

Vali uudis:Tagasiside Close