.
.
  • 07. veebruar 2017
  • RSS

Jaanus Tasane neljandana Prantsusmaal

Jaanus Tasane sõlmis lepingu Prantsuse amatöörmeeskonnaga ASPTT Nancy. 2017. aastal sõidab sealsetes meeskondades neli meie klubi rattakooli kasvandikku.

20-aastane Jaanus sai nii-öelda ree peale viimasel minutil, sest üleminekud pannakse lukku enamjaolt sügisel. Jaanuse sõnul oli talle õlekõrreks üks Belgia klubi. Aga selgus, et nende juures sõitmise eest tuleks sportimise eest ikka väga palju peale maksta. Õnneks paar nädalat tagasi koondisega Hispaanias laagris olles võttis temaga ühendust ASPTT Nancy spordidirektor ja uuris, kas ta on klubi leidnud. Kuuldes, et viljandlane on endiselt vaba, pakkus talle võimalust, mille Jaanus kohe vastu võttis. Sarnaselt amatööridele enamikule on talle tagatud elamine, toitlustus, varustus ja korralik võistluskalender.

Teised meie poisid on juba klubide juures ning Jaanus lendab kohale täna öösel, et nädalavahetusel joonel olla kahepäevasõidul Le Tour de l'Ardèche méridional 2017, kus saab kokku Kristjan Johansoniga, kellega koos ta on ratturina üles kasvanud.

Tuletame meelde, meie "neli musketäri" on 2017. aastal rattaspordi sünnimaal:

22-aastane Josten Vaidem, Vulco

21-aastane Greg Hallop, Beltrax

20-aastane Jaanus Tasane, ASPTT Nancy

19-aastane Kristjan Johanson, UC Aubenas.

Oleme uhked oma poiste edu üle ja soovime tuult tiibadesse!

Greg, Jaanus ja Kristjan Hispaanias koondise laagris

Greg, Jaanus ja Kristjan jaanuaris koondise laagris Hispaanias Lloret del Maris. Foto: Rene Mandri

 

Vali uudis:Tagasiside Close