.
.
  • 29. november 2013
  • RSS

Hooaja parimad

Viljandi rattaklubi rattakooli 2013. aasta hooajale tõmmati joon alla novembri viimasel nädalavahetusel toimunud pidulikul koosviibimisel Sakala keskuses.

Kohale oli tulnud hulgaliselt rattureid ja lapsevanemaid. Praegu treenib meil 8–18 aasta vanuseid noori jalgrattureid kokku 40.

Koosviibimise juhatas sisse klubi presidendi Veiko Šmidti kõne, seejärel andis treener ülevaate hooajast. Edasi autasustati parimaid ning lõpuks puhuti kohvilauas mõnusalt juttu.

Parim tütarlaps oli hooajal 2013 Kristel Sandra Soonik. Karika tõid talle hõbemedal EMV-lt trekisõidu omniumis, CFC noortetuuri proloogi võit, tänavasõitude poodiumikohad kolmel etapil ning hea esinemine sügiskrossidel.

Parim noormees 2013 oli Kristjan Johanson. Karika tõid talle Klaipeda juunioride velotuuri parima noore tiitel ja 3. etapi võit M16 arvestuses, Murjane velotuuri 3. etapi võit, Riia velotuuri 3. etapi võit ja 4. etapi II koht, meeskondlik II koht samal tuuril, Kuldīga tänavasõidu II koht, Austria radjungend tuuri 29. koht kokkuvõttes ja 10. koht 5. etapil ning meeskondlik 5. koht Eesti koondise koosseisus, Pärnu tänavasõidu II koht, EMV-lt üks kuld ja hõbemedal ning hulgaliselt võite kodustelt rattarallidelt, maastikumaratonidelt ja krossidelt.

Rattakooli vilistlane 2013 oli Josten Vaidem. Ta alustas treeninguid meie klubis 10-aastaselt, jõudis juunioride koondisesse maanteesõidus, võitis mitmeid EMV medaleid, oli võidukas mitmes maastikuratta sarjas ning tegi häid esitusi muudel sõitudel, valiti 2012. aastal maakonna parimaks noorsportlaseks. Praegu tudeerib Josten Tallinna Tehnikakõrgkoolis ehituse erialal ja jätkab sõitmist Prantsuse amatöörklubis, mille ridades sai ka esimese võidu sellel suvel. Kodus sai noormees ühe hõbeda EMV-l ning sõitis südilt kevadistel kriteeriumidel ja sügiskrossidel.

Hooaja parimad: Kristjan Johanson, Kristel Sandra Soonik, Josten Vaidem
2013. aasta parimad (vasakult): Kristjan Johanson, Kristel Sandra Soonik, Josten Vaidem.

Vali uudis:Tagasiside Close