.
.
  • 21. aprill 2018
  • RSS

Gregilt Prantsusmaal poodiumikoht!

Viljandi rattakooli vilistlane Greg Hallop näitas koos tiimikaaslasega ülemvõimu, võttes Circuit de l’Huisne’il esimese ja kolmanda koha, Greg lõpetas võistluse poodiumi kolmandal astmel.

Circuit de l’Huisne oli 109 km pikkune võidusõit, millest viimased 35 kilomeetrit sõideti 5 km pikkustel ringidel. võistlus ise toimus Prantsusmaal 170 km Pariisist läänepool. Osalema oli oodatud 2. ja 3. kategooria litsentsi omavad jalgratturid.
 
Greg tänasest võistlusest ja selle kulminatsioonist: “Saime juba sõidu esimese 20 minuti sees umbes 20-liikmelise pundiga minema. Olime oma tiimist kolmekesi. Üks ootas ainult lõppu, ma panin vahefinišeid kerge varuga ja kolmas mees jahtis mäefinišeid. Kui sõita jäi umbes 30 km, algasid 5 km lõpuringid. Üks hetk jäid kõik passima ja ma jätkasin sama hooga ning saingi üksinda vahe sisse. 10 km sõitsin oma rütmis ees, aga siis ühes tagasipöördes nägin, et vahe on vähenenud ja tiimikaaslased näitasid ka, et laseksin jala sirgu ja ootaksin nad järele. Paari ringi möödudes sain vahefinišit tehes ühe kaaslasega minema. Poole ringi pärast jõudis meile ka üks minu tiimikaaslane järele. Kahjuks jäi ta mõned päevad tagasi oma isast ilma ja loovutasin võidu talle ning ise olin finišis kolmas.”

Gregile oli see start sel hooajal järjekorras 17. aprillil ootab teda ees veel kolm starti: homme, kolmapäeval  ja pühapäeval. Aprilli keskpaigaks on mahtu kogunenud juba 8300 km.

Tulemused

Vali uudis:



Tagasiside Close