.
.
  • 13. juuni 2017

Greg võitis Pärnu Rattaralli

Nädalavahetusel peetud Pärnu rattapäev pakkus sõidurõõmu kolmel erineval distantsil ja lastesõitudel.
95-kilomeetrise põhisõidu võitis Greg Hallop. Kavas olid veel 53 km pikkune noortesõit ja 29 km matkasõit.

Võistluskeskus asus Pärnu kesklinnas Endla teatri esisel väljakul ja starteriks oli aukülalisena rattapäevale kutsutud kahekordne olümpiavõitja Erika Salumäe.

Püha Loomaaia rattaralli võit jäi üheksa jooksiku otsustada. Finišis sai võidu märgiks käed taeva poole tõsta Greg, kellele järgnesid RTR-i esindajad Vahur Valvas ja Norman Vahtra. Võitja aeg oli 2:11.33 ja keskmine kiirus 43,33 km/h.

Joosep Sankmann tuli ka enne peagruppi järgmises atrõõvis ja lõpetas 11. kohal, mis tõi talle meesjuunioride võidu. Lisaks tõi 53 km distantsilt N14 võidu Kirke Reier ning kui siia lisada põhisõidu M16 klassi teine koht Toomas Voolult ja noortesõidu N16 teine koht Kristel Sandra Soonikult, siis võib Pärnu Rattapäeva meile väga edukaks lugeda.