.
.
  • 29. märts 2018
  • RSS

Greg Prantsusmaal neljas!

Greg Hallop alustas Prantsusmaal amatöörina oma kolmandat täispikka hooaega.
Möödunud pühapäeval toimus GP Saint-Quentin 1. kategooria võidusõit (18x 6.5km). Kus Gregil õnnestus napsata väga tubli 4. koht! Greg esindab Prantsusmaal Team Peltrax CSD meeskonda.

Gregi kommentaar sõidu kohta: "Üritasin terve sõidu ökonoomitada ja peaaegu igal ringil lasin end tõusul sujuvalt tahapoole pundis. Kohe alguses said 10 meest eest ära, meil oli üks mees sees. Kuskil sõidu keskel sain ise ka umbes viie kaaslasega peagrupilt eest ära. Kauaksseda lõbu ei kestnud, aga kohe kui punt meile sabale sai, lasti jalg sirgu.

Ma ise olin kõige ees sel hetkel ja kiirendasin hiilivalt ning saingi vahe sisse, natukese aja pärast liitus minuga veel 10-15 meest. Saime nendega koostöö ilusti käima ning juba vähem kui ühe ringiga saime eest jooksikud kätte, sealt ründas kohe mu tiimikaaslane 2 kaaslasega ja nemad olid läinud. Ise sain seejärel end suht mugavalt tunda oma grupis. 2 ringi enne lõppu ründas üks ohtlik vana meie grupist ja hüppasin sabale. Sõitsime kahekesi ühe ringi ees, aga tõmmati vahe tagasi.

Viimasele ringile läksime umbes 20-liikmelise pundiga, 3 jooksikut endiselt ees. Tõusu peal oli arvata, et värskemad mehed ründavad ja nii ka läks. Hüppasin sabale ning olime kuuekesi läinud. Edasi jäi ainult finišit oodata. Ohtlikutele liigutustele kiirendasin alati sabale ja 500m enne lõppu jäid kõik vahtima, ma sellist finišit ei tahtnud ning hakkasin sujuvalt hoogu tõstma. 300m enne lõppu oli kurv, vahetult enne seda kiirendasin natuke veel ja pärast kurvi tõusin püsti ja läksin all-in. Üks mees hakkas korraks tuulest välja kõrvale ka saama, aga panin käiku juurde ja võtsin finiši suht kindlalt ära. Eest kolme meest kätte küll ei saanud, aga selle 4. kohaga võib väga rahul olla!"

Vali uudis:Tagasiside Close