.
.
  • 15. september 2015
  • RSS

Greg Prantsusmaal

Greg tegi Kristjaniga 3. septembril „vangerduse“ ja peale paaritunnist juhuslikku kohtumist Frankfurdi lennujaamas sõitis üks kodumaale ja teine kuuks ajaks Prantsusmaale.

Nimelt sai Greg sarnaselt Kristjanile võimaluse sta¸eerida kuu aega Viljandi vormis Prantsuse klubi juures. Kui Kristjan oli Josteni klubi Aubenase kostil, siis Greg sõidab Saint Etienne klubi juures, kus sõidavad Silver Mäoma ja Axel Nõmmela ning sarnaselt Gregile oma Viko vormis Gert Kivistik.

Gregi muljed esimesest võistlusest seal: „Sain siis täna oma esimese võistluse Prantsusmaal kirja. Sõidu nimeks oli Grand Prix de la Soierie a Charlieu ja see toimus 1,6 km ringi peal, mida tuli läbida 60 korda ehk kokku 96 km. Sõit oli stardipaugust alates kohe väga aktiivne ja kuna eelmine nädal oli võistlusvaba, siis sõidu esimeses pooles olin korralikus šokis, kuid aktiivne olin sellegipoolest. Kui ükskord õige minek eest läks, siis mina sinna kaasa ei saanud. Üritasin pärast seda veel pidevalt mõne kaaslasega grupil eest saada ja esimesed kätte saada, kuid üksmeelt väga ei leitud. Lõpuks saime ikkagi väikese seltskonnaga grupist minema. Protokolli sain kirja 16. koha. Sõit oli väga segane ja kaootiline. Kuna ring oli nii lühike, siis jõudsid 4 meest meile ringiga ka järele ja tegelikult ei saanud üldse aru, et mis punt see nüüd oli, aga noh algaja värk fraansis. Axel  Nõmmela ja Gert Kivistik said minekusse kaasa ja olid vastavalt 5. ning 7. Sõidu võitis Quentin Charles (Charvieu Chavagneux).“

Vali uudis:Tagasiside Close