.
.
  • 04. märts 2014
  • RSS

Eesti meistrivõistlused talikrossis

Esimene komplekt jalgratturite 2014. aasta meistrimedaleid jagati talikrossis. Alates 14-aastaste vanuseklassis sõideti rattakrossi EMV arvestuses. Nooremad vanuseklassid jooksid ja kahe etapi kokkuvõttes selgitati neist Tartumaa meistreid.

Meie ratturite parimateks tulemusteks oli Ilona Tasase N14 ja Kristjan Johansoni MJ klassi EMV hõbemedalid.

Kui Ilona oli hõbeda üle veidi pettunud, sest konkurent libises kohe stardis eest, siis Kristjan oli võitlusliku hõbeda üle väga õnnelik ja lisas, et pudenes kulla konkurentsist oma ühe pirueti tõttu. Finišis oli kullamehega vahe napp 10 sekundit, aga on tulemuse ja enesetundega oli ta väga rahul.

Tublilt sõitis ka Greg Hallop kes küll nädalatagust võitu korrata ei suutnud ja tuli leppida 4. koha ning ülima pettumusega. Greg oli pool sõidust küll selge liider, aga seejärel hakkas väsima ja tahapoole langema. Pronksmedal jäi lõpuks 9 sekundi kaugusele.

Kui nädal tagasi valitsesid Elvas sügisesed olud, siis nüüd oli ilm kevadine, rajameistrid olid rada püüdnud nädalaga veidi raskemaks ja tehnilisemaks muuta ning pannud rajale mitmeid tõkkeid, mille ületamiseks tuli rattalt maha tulla ja takistusi joostes ületada.

Meie paremad tulemused

1 x 1 km jooksukross
N10 III Anne Mari Mõttus
N12 I Elina Tasane, Tartumaa meister
M10 II Stefan Johanson
M12 11. Kusti Reier

N14 2 x 2,6 km rattakross
II Ilona Tasane
4. Kristel Sandra Soonik

M14 2 x 2,6 km rattakross
16. Toomas Vool

M16 3 x 3,6 km rattakross
13. Joosep Sankmann

MJ 4 x 3,6 km rattakross
II Kristjan Johanson

U23 6 x 3,6 km
4. Greg Hallop

Vali uudis:Tagasiside Close