.
.
  • 17. mai 2011
  • RSS

Elva rattarallil

15. mail toimus Filter maantekarikasarja II etapp Elvas.

Põhisõidus oli distantsiks 100 km ning ratturiterivi venitati kohe linnast välja jõudes küljetuule lõigul väga pikaks. Kes selleks hetkeks ei olnud suutnud grupi ette minna oli sõit niiöelda "tehtud". Kahjuks olid nende hulgas eelmise päeva kangelane Mihkel Ronimois, kes kukkumise tagajärjel saadud traumade tõttu polnud öösel eriti sõba silmale saanud. Prantsusmaalt äsja saabunud Martti Välk, kes laupäeval sai Elvas U23 sõidus 5. koha, kurtis samuti viletsat enesetunnet ning ülejäänud tiim, kes lihtsalt ei suutnud õigeks ajaks ettepoole trügida. Ainsana sai peagruppi Markus Paas, kellel loomulikult üksi läks väga raskeks sõitu kontrollida. Otsustavad hetked toimusid 40. kilomeetril. Õigesse minekusse Markus kaasa ei saanud, sest seedis just grupi ees äsja eelmise mineku kokkutõmbamist ning nii jäigi peagruppi, mis omakorda lagunes mitmeks väiksemaks grupiks. Tulemuseks 27. koht. Teised meie tiimi sõitjad lõpetasid teises peagrupis, mis selgitas kohad 56-113.

50 km pikkusel võistlusmaal, kus selgitati M14 poiste parimad, püsis 42-liikmeline peagrupp koos lõpuni vaatamata hulgalistele äraminekukatsetele. Siin lõpetas grupi peas Kristjan Johanson, kes sai üle finiši 12. (M14 arvestuses 5.) kohal.

M12 poisid sõitsid 3 km ning Joosep Sankmann lõpetas selle sõidu 2. kohaga. M10 2 km pikkuse võidusõidu võitis Martin Holtsmann klubikaaslase Henri Treimuthi ees.

Vali uudis:Tagasiside Close