.
.
  • 06. august 2014
  • RSS

Elva rattamaraton

26. juulil sõidetud Elva rattamaratonil valitses juba omaseks saanud väga palav ilm. Rada on seal teada-tuntud oma lihtsa profiili ja kruusa- ning asfaldilõikude  poolest, mis meenutab rohkem nagu grupisõitu maanteel.

73 km pikkuse maratoni algfaasis said eest kaks meest, Nõmmela ja Suur, kes ka lõpuni ette jäid ning võitja omavahelises duellis otsustasid. Peale jäi maantemees Nõmmela.

Geg Hallop ründas ka sõidu alguses ning sõitis järgmises tandemis. Edasi tuli 20-liikmeline grupp, kus sees ka Kristjan Johanson, kes oma võimalust passis, et grupist minema panna. Kahjuks purunes tal poolel maal tagarehv ning tuli katkestada. Peale seda läks Gregile  järgi veel kolm meest ja nii sõideti praktiliselt lõpuni. Ees duo, neile järgnemas 5 meest ja edasi veidi  suurem grupp.

Ülikõva sõidu teinud Greg lõpetas Elva rattamaratoni 6. kohaga ja U23 arvestuses 2. kohaga.

Greg: „Panin suht alguses grupist minema, tunne oli hea, olen ülimalt rahul. Lõpuks ka top-6 käes. Nüüd järgmisena  poodium sihikule.“

Kristjan: „Jalad olid väga head, Tallinna MV trekil tõmbas need  käima. Kahjuks läks tagakumm, vaht ei aidanud, rehvi vigastus oli liiga suur.“

38 km pikkusel poolmaratonil lõpetas Joosep Sankmann 11. kohaga. 

Vali uudis:Tagasiside Close