.
.
  • 06. oktoober 2014
  • RSS

Elva ja Kambja kross

Nädalavahetusel sõideti sügiskrossi karikasarja VI ja VII etapp. Ilm on sellel sügisel krossidel sõitvaid rattureid ja nende sõiduvahendeid soosinud ning ühtegi porikrossi pole veel sõita tulnud.

Laupäeval Elvas oli rajameister endast kõik andnud, et rada vähegi raskemaks ja tehnilisemaks teha niipalju kui Tartumaa tervisespordikeskuse ümbrus seda võimaldab, kuid siiski oli tegu väga kiire rajaga.

Meeste ja juunioride sõidus püüdlesid meie poisid jälle kolmikvõidu poole, kuid sellega polnud päri Caspar Austa, kes ennast kolmandaks sõitis.

Sõidu võitis Kristjan Johanson, saades sellega ka meesjuunioride võidu. Teisena lõpetas Josten Vaidem, saades meeste võidu. Neljandana ja meeste kolmandana lõpetas Greg Hallop. 

Teistes klassides meie kiiremad Elva krossil:

M10 5. koht Henri Valmsen

N10 3. koht Anne Mari Mõttus

M12 15. koht Kusti Reier

N12 3. koht Elina Tasane

M14 4. koht Toomas Vool

N14 1. koht Kristel Sandra Soonik

M16 2. koht Joosep Sankmann.

 

Pühapäeval sõideti juba Kambja märkimisväärselt raskemal ning tehnilisemal ringil, mis sõitjatele väga meeldis, kuid Keava rada hindasid nad siiski raskemaks. Samas võib öelda, et viimaste aastakümnete raskeima ja pikima jooksuka seina oli rajameister kirsiks tordile lisanud.

Eliidi ja meesjuunioride sõit algas sarnaselt Elva stsenaariumile, ainult Josten ja Kristjan olid vahetanud kohad. Viimasele ringile minnes jõudis „vana kala“ Austa Kristjanile järgi ja kiirendas kohe, millele Kristjan vastata ei suutnud. Lõpetatigi järjestuses: Vaidem, Austa, Johanson, mis talle järjekordse juunioride etapivõidu andis. Greg väsis samuti viimasel ringil ja sai Kambja raskel rajal 6. koha ja meestest 3. koha. 

Teised klassid Kambjas:

M10 7. koht Henri Valmsen

N10 2. koht Anne Mari Mõttus

M12 17. koht Kusti Reier

N12 4. koht Elina Tasane

M14 6. koht Toomas Vool

N14 1. koht Kristel Sandra Soonik, 3. koht Ilona Tasane

M16 2. koht Joosep Sankmann.

Sarja viimane võistlus peetakse 12. oktoobril Tallinnas Nõmmel.

Kambja jooksukas

Kambja jooksurada

Vali uudis:Tagasiside Close