.
.
  • 29. august 2017
  • RSS

Balti Keti Velotuur

Baltic Chain Tour UCI 2.2 kategooria profisõidu lõpetas Kristjan kokkuvõttes 22. ja Greg 36. kohal. Meie poisid sõitsid Team Tartu regionaalse eliitmeeskonna koosseisus. Nelja päevaga sõideti 715 km läbi Leedu, Läti, Eesti ja Soome.

Mõlemad noormehed ja kogu tiim paistsid aktiivse sõiduga silma kogu tuuri vältel. Eriti kõva etenduse pakkus kaasaelajatele Kristjan, kes tuuri ja enda ratturikarjääri pikimal 220 km etapil oli sellest muljet avaldava osa ehk 170 km atrõõvis, mis püüti kinni 13 km enne lõppu. Mehe enda sõnul oli lootust lõpuni ees vastu pidada veel 20 km enne lõppu, kui vahe peagrupi ees oli vahepeal saavutatud seitsmelt minutilt kahanenud küll kahele minutile, kuid püsis. Siis aga hakkas soomlane viilima ja lätlastel viskas kohe üle ning need hakkasid omakorda literdama. Sellega koostöö nelja jooksiku vahel lakkas ja nii luhtus ka etapivõidu püüdmine.

Nüüd lähevad mõlemad klubi kasvandikud oma Prantsuse klubide juurde tagasi ning loodavad seal tuurilt kogutud hoogu ära kasutada, et veel mõnda aega võidu sõita.

Vali uudis:Tagasiside Close