.
.
  • 26. mai 2018
  • RSS

Greg alustas Prantsusmaal tuuri 9. kohaga!

Greg Hallop alustas eile, reedel Prantsusmaal peetavad Tour du Loiret’ mitmepäeva võidusõitu 9. Kohaga!

 

41. korda peetav Tour du Loiret kuulub Prantsusmaa Elite Nationale sõitude hulka, mis tähendab, et mitmed nimekad sportlased ja suured tiimid on sellel sõidul esindatud. Elite Nationale võistluste tase on väga tugev ja see on suurepärane võimalus sportlasel ennast näidata, mis annab võimaluse silma paista tugevamatele ja suurematele tiimidele.

Gregi muljed 179km pikkuselt avaetapilt:

Täna arvati, et ükski suur jooksikutegrupp minema ei saa. Istusin alguses rahulikult pundi keskel, aga sõidukäik tundus selline, et mingi grupp saab kohe-kohe minema. Liikusingi seejärel ette ja suhteliselt kähku avastasingi ennast umbes kümneliikmelisest jooksikutegrupist.

Sõidetud võis olla siis 20-30km. Kõik asusid ilusti tööle ka ja natukese aja pärast lisandus meile veel 10 meest. Esimeses vahefinišis 35. kilomeetril olin kolmas, millega teenisin ka 1 boonussekundi. Sellele järgnes suhteliselt üksluine karussellis sõit. 135. kilomeetril proovisin jälle vahefinišit, kus olin 3. Pärast seda läks meie grupp pooles ja saime seitsmekesi minema. Ise olin seal täiesti silmamunade ja tahtejõu pealt. 10km enne lõppu said meile 2 meest veel järele.

Viimased 3km olid minu jaoks väga rasked, sest jäin teistest natuke maha ning enam järele ei saanudki. Kaotasin oma 15-20 sekundit ehk. Peagrupp hingas ka kuklasse viimasel kilomeetril. Selle ette jäin vast 10-15 sekundiga. Tulemuseks 9. koht. Võib rahul küll olla, sest tegu oli minu selle hooaja esimese nii pika ja Elite Nationale sõiduga.

 

Võidusõit lõppeb pühapäeval.

Vali uudis:Tagasiside Close