.
  • 13. juuli 2011

Urumarja velotuuri II päev

Tuuri teisel päeval peeti triatlonivõitlus ning grupisõit.

Triatlonidistantsi 70 m ujumist + 10 km rattasõitu + 1 km jooksu läbis Kristjan 23:26-ga, parima aja sai Kristjan ujumises ning jooksus, rattaetapil tuli 6. aeg. Kokku edestas triatlonil Kristjan teiseks tulnud saarlasest tuuri liidrit Karl Patrick Lauku 20 sekundiga ning tõusis sellega tuuril teisele kohale kaotades liidrile 2 sekundit.
14. koha sai Kärolin ning 15. koha Reio. VRK I tõusis sellega III kohale, VRK II võistkond asub pärast triatloni 16. kohal.
Kristjan Johanson triatloni võitjana

Õhtul peeti Jõulumäe rollerirajal tuuri II etapp, 21 km pikkune grupisõit. Läbida tuli 6 rasket ja tehnilist rolleriraja ringi. Kohe esimeselt ringilt tulles eraldusid teistest 10 jooksikut, kes ka jäid lõpuni ette. Meilt oli seal sees Kristjan, 16-liikmelises peagrupis sõitsid Kärolin ja Reio. Võidusõit oli väga aktiivne ning jooksikute grupist üritati ka kogu aeg ära saada ning alati oli ka sees Kristjan, kuid kõik üritused tõmmati kinni ja lõputõusule tulid 10 ratturit koos ning Kristjanile etapilt 7. koht. Positsioon oli küll Jõulumäe tõusu all väga hea, kuid üksi teiste tiimide vastu atrõõvis sõidu kontrollimine oli jala "pakuks" tõmmanud ning mäge enam vajalikul kiirusel sprintida ei jõudnud.

Kokkuvõttes jätkab meie liider tuuri teisel kohal, Reio etapil 21. ning Kärolin 22. Sellega tõusis Kärolin neiude liidriks ning kokkuvõttes jätkab 16. kohal. VRK I jätkab 3. kohal ning VRK II 16. kohal.