.
.
  • 19. detsember 2018
  • RSS

10. Mulgi Uisumaratonile registreerimine on avatud!

Avatud on registreerimine 20. jaanuaril 2019 toimuvale 10. Mulgi Uisumaratonile, mis peetakse traditsiooniliselt Viljandi järve looduslikul jääl.

Juba kümnendat korda kutsub Viljandi Rattaklubi jaanuaris Viljandi järve jääle uisurajal mõõtu võtma. Ilmstikuolud on küllaltki soodsad aeglaseks tugeva jää kasvuks. See lubab peatselt ka tehnikaga uisurada hooldama hakata.

Juubelit tähistava uisumaratoni kavas on 10 km pikkune rahvadistants, kuhu ootame osalema kõiki uisusõpru, kes soovivad uisutamist pigem nautida kui naabriga oma kiirust võrrelda. 2005. aastal ja hiljem sündinud noortel on võimalus selle distantsi raames ka võistelda, poodiumile pääsevad kolm kiiremat noormeest ja neidu. 

Maratonidistantsi pikkuseks on planeeritud 30 km, kus mõõtu võtavad osalejad, kes on sündinud varem kui 2005. 

Soodusregistreerimine on avatud kuni võistlusnädala kolmapäevani, 16. jaanuarini. Alates 17. jaanuarist on võimalus registreerida täishinnaga veebi kaudu. Avatud on ka registreerimine võistluspäeva hommikul kohapeal. Stardimaterjalide väljastamine algab 20. jaanuaril kell 10.

Rahvadistantsi 10 km lähevad uisutajad kell 12. Maratonidistantsi 30 km võistluse start antakse kell 13.

Kutsume kõiki spordisõpru uisutama rahvasõidule -- 10 km on sobilik ka kõige pisematele uisusõpradele. 30 km maratonile ootame neid, kellel on lisaks tervislikule liikumisele ka võistlemine eesmärgiks.

 

Registreerimise soodushinnad kehtivad 26. jaanuarini, registreerida saab ennast siit.

 


Vali uudis:Tagasiside Close