.
.
  • 01. aprill 2018
  • RSS

1. aprill - naljast asi kaugel...

1. aprill on meil nalja ja tünga päev, kuid Greg oli täna hommikul juba kell 8:50 joonel ja alustas meeskonnaga võidusõitu "Paris-Vallengoujard". 113 km pikkuse võistlus peeti Pariisi külje all profiililt siledal rajal. Gregi iseloomustus: "Tegemist oli 2. kategooria sõiduga, kuid see oli oluliselt raskem kui läinud nädala 1. kategooria sõit. Tempot ja watte sai kõvasti rohkem rajale jäetud."

Võistluse ametlik start oli kell 9:00, pidulik start anti kell 8:50. Nõnda varajane võistluse algusaeg tähendab ka väga varajast tõusmist. Gregil tuli äratuskell helisema panna suisa kell 5, kuna nad elavad meeskonnaga 1,5 tunni kaugusel stardipaigast, seega tulemas oli väga pikk päev.

Gregi võistlusest: "Alguses said kohe 10 meest eest, meil oli 2 kutti seal sees. Proovisime mitu korda ühe teise tugeva tiimikaaslasega pundist minema saada, aga väga kaootiline seis oli. Ühel hetkel hakkas üks tiim pundis tööd tegema ja vahe vähenes. Nad väsisid ära ja ma sain ühe nende värske mehega putku pundist. Püüdsime 10-15 km jooksikuid, aga kätte me nad saime. Ees just passiti ja ma kasutasin hoo ära ning panin kohe posti neile, aga natukese aja pärast saadi kätte ikkagi. "

"Järgmisel tõusul proovisime ka tiimikaaslastega korda-mööda ning viis meest said minema, meist üks oli seal esindatud. Pärast proovisime ülejäänutest lahti saada, et ette järele sõita. Ma saingi üksinda minema, aga vahet päris kinni ei saanud ning tagant saadi kätte uuesti viimasel kilomeetril. Olime viiekesi ning ootasin 200 m märki, kust alustasin sprinti. Oma grupist jällegi kiireim, tasuks kuues koht. Üks tiimikaaslane minu järel 7. Lisaks eesolev tiimikaaslane võitis sõidu."

Õnnitlused Gregile, läinud nädalavahetusel neljas koht, sel nädalavahetusel 6. koht. Tundub, et mees on kevadise hoo üles saanud ja haigus on kehast kadunud. Jõudu ja hoiame sulle pöialt!

Vali uudis:Tagasiside Close