.

Nõrga lilletalu

Nõrga lilletalu

4. augustil viib puhkepäeva jalgrattamatk Nõrga talu suurt lilleaeda nautima. Kontrollpunkt on avatud kell 10–12. Viljandist edasi-tagasi sõites on matkateekonna pikkuseks ligi 30 km. Tee Viljandi ringteelt Metskülani on suures osas kruusakattega. Metskülas näitab suur viit vasakule Nõrga talu juurde.

3. ja 4. augustil on Nõrga talus floksinäitus. Põhja-Sakala valla avatud aedade puhul toimuvad mõlemal päeval ringkäigud kl 11 ja 14. Külalised on talu lilleaeda oodatud mõlemal päeval kell 10–17.
Floksinäitusel saavad külastajad valida oma lemmiksordi. Näituse külastajatelt oodatakse annetust 1 €. Võimalik on osta püsilillede istikuid. Peremees näitab külalistele Eestis unikaalset ise sisustatud matkabussi. Kodukohvikust saab osta sooja kohvi ja mõnusaid suupisteid.

NB! Soovituslik on otsesõit Metskülani. Google'i kaardiotsing pakub aga sihtkohta põikavat väikest teed, mis algab Aruküla bussipeatuse juurest. Seda rohtunud, kuid rattasõiduks sobivat teed kasutades tuleb asfaldile jõudes keerata paremale, kus kohe ongi Nõrga talu. Metsküla kaudu sõites on teekond 1 km pikem, kuid vaated avaramad.


Tagasiside Close